همه اخبار و مقاله ها

نکاتی قبل از بازسازی ساختمان باید به آنها توجه کنید

قبل از بازسازی ساختمان باید در برآورد هزینه، انتخاب درست پیمانکار و انتخاب بخش هایی که برای بازسازی انتخاب کرده اید با دقت بالایی عمل کنید.

21 آذر 1398

طراحی ویلای کلاسیک

طراحی ویلا به سبک کلاسیک به دلیل زیبایی و نقش و نگار آن از گذشته تا به حال یکی از محبوب ترین ها بوده است.

18 آذر 1398

انواع نورپردازی در طراحی ویلا

استفاده اصولی و حرفه ای از نورپردازی یکی از اصلی‎ترین نکاتی است که باید در طراحی ویلا آن را مد نظر داشته باشید. برای نورپردازی در یک طراحی ویلا از دو روش نورپردازی طبیعی و مصنوعی استفاده می‌شود.

16 آذر 1398

مزایای روف گاردن چیست؟

روف گاردن (Roof garden) یک فضای سبزی است که بر روی سقف ساخته شده و فرقی نمی کند پشت بام باشد و یا بر روی سقف حیاط. در روف گاردن بستر کشت گیاه، در ارتفاعی بالاتر از سطح خاک زمین قرار گرفته است.

11 آذر 1398

اصول ساخت روف گاردن

روف گاردن محلی زیبا برای کسب آرامش است. در این مقاله شما را با نحوه ساخت روف گاردن و نیازمندی های آن آشنا خواهیم کرد.

10 آذر 1398

طراحی ویلا به سه سبک مدرن

طراحی ویلا به سه سبک مدرن، کلاسیک و تلفیقی صورت می گیرد که در این مقاله به معرفی آنها پرداخته ایم.

7 آذر 1398

اهمیت بازسازی خانه های قدیمی

ساخت یک ساختمان از ابتدا در بعضی از مواقع کاری اشتباه است چرا که ممکن است بتوان آن را با هزینه کمتری بازسازی نمود. بازسازی ساختمان باعث افزایش سطح رفاهی و قیمت سازه می شود.

3 آذر 1398

عوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان

بازسازی خانه معمولا با دو هدف افزایش ارزش خانه و بهبود کیفیت آن صورت می گیرد. برای بازسازی یک ساختمان بسته به شرایط آن باید بین 20 تا 40 میلیون تومان هزینه کنید. بازسازی ساختمان علاوه بر کیفیت، باعث افزایش قیمت ریالی خانه می گردد. همچنین یک خانه نوسازی شده...

23 آبان 1398

آشنایی با بازسازی لوله کشی ساختمان

در مواردی که افراد با ایراداتی در سیستم لوله کشی ساختمان رو به رو می شوند باید نسبت به تعمیر و تعویض آن سریعا اقدام نمایند.

21 آبان 1398

انواع بازسازی ساختمان

بازسازی یک روش به صرفه تر از ساخت یک ساختمان از نو است. بازسازی ساختمان هم از لحاظ هزینه و زمان برای شما به صرفه است. بازسازی ساختمان اصولی دارد که در این مقاله به معرفی آنها پرداخته ایم.

21 آبان 1398

سمینار معماری ایرانی در ایتالیا

خبرنگاران:سمینار معماری ایران با عنوان خشت و آیینه، معماری معاصر در ایران در ایتالیا برگزار گردید.

20 آبان 1398

آشنایی با فرایند بازسازی ساختمان

بازسازی یا نوسازی ساختمان امری است که امروزه در کشور به عنوان راهکاری مرسوم برای جلوه بخشیدن به خانه های قدیمی صورت می گیرد. بعضی از خانه ها با گذشت چند سال جذابیت اولیه خود را از دست داده و کسل کننده به نظر می رسند، از این رو با بازسازی می توان ظاهر آنها...

19 آبان 1398

آشنایی با انواع سیستم های پوششی جهت بازسازی پشت بام

سیستم های پوششی که برای بازسازی سقف استفاده می شوند به شما این امکان را می دهند که بدون صرف وقت و هزینه زیاد, سقف خانه خود را بازسازی کنید. با استفاده از این سیستم ها, سقف های آسیب دیده بدون ایجاد هیچ گونه سر و صدایی و در هر زمانی قابل ترمیم و بازسازی هستند....

19 آبان 1398

چه عواملی بر هزینه بازسازی ساختمان موثر است

بازسازی ساختمان تغییری است که می تواند ارزش ریالی خانه را بالا ببرد، کیفیت زندگی روزمره ساکنان آن را بهبود ببخشد و در بسیاری از موارد فضای کاربردی خانه را بهبودبخشد و افزایش دهد. سالانه تعداد زیادی از خانواده ها اقدام به بازسازی فضای محل سکونت خود می...

19 آبان 1398

آشنایی با تفاوت بازسازی و نوسازی ساختمان

مدتی ست که احساس می کنید منزل تان احتیاج به کمی بهبود و تغییرات دارد اما مطمئن نیستید که از میان بازسازی و نوسازی ساختمان، کدام راه را باید پیش بگیرید؟بسیاری از افراد از عبارات بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان به یک شکل استفاده نموده و حتی گاهی آن ها...

19 آبان 1398

پل تاریخی کن درانتظار بازسازی

13 فروردین 98 با شدت دریافت باران های بهاری پایه های اصلی پل تاریخی کن فروریخت و تا امروز با وجود وعده وعیدهای مسئولان خبری از بازسازی آن نیست.

14 آبان 1398

حدود 30 درصد از مدارس خراسان رضوی احتیاج به بازسازی دارند

مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی گفت: با توجه به رشد دانش آموزی و افزایش 4 درصدی تعداد دانش آموزان، مدارس احتیاج به بازسازی دارند.

14 آبان 1398

بازسازی خانه های قدیمی و تاریخی سمنان

شهردار سمنان گفت: خانه های قدیمی و تاریخی بدون شک از بزرگترین و مهم ترین قابلیت های گردشگری در هر شهر است و سمنان هم از این امر مستثنی نیست.

13 آبان 1398

نشست تخصصی معماری و شهرسازی عصر صفوی در مازندران برگزار می گردد

سرپرست پایگاه میراث جهانی باغ عباس آباد بهشهر از برگزاری نشست تخصصی پیدایش، ساختار، سیر تحول و ویژگی های معماری و شهرسازی عصر صفوی در مازندران، اطلاع داد.

11 آبان 1398

آشنایی با معماری دیدنی از نورمن فاستر در مرکز تجاری بوند شانگهای

طراحی منحصر به فرد نمای ساختمان مرکز تجاری بوند در شانگهای، توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب نموده است. برای آشنایی بیشتر با معماری جالب این ساختمان با خبرنگاران همراه باشید.

11 آبان 1398
تعداد: (50)