طراحی و اجرای انواع آلاچیق

در جامعه مدرن و صنعتی امروزی، نیاز به استفاده بهینه از فضاهای مختلف و تبدیل آن به فضایی که بتواند نیاز ما را در زمینه دور هم نشستن روی مبلمان چوبی و استفاده از فضای باز را برطرف کند و در عین حال بتواند ما را در برابر نور مستقیم و سرما محافظت کند احساس می شود .

طراحی و اجرای انواع آلاچیق

در گروه ساختمانی آبان این امکان فراهم آمده که با طراحی و اجرای فضای دلنشینی برای شما همراهان فراهم آورد. این امر مستلزم داشتن فضایی در ابعاد خاص و منظم نیست. تفاوت گروه لوکس آبان طراحی و ساخت آلاچیق دقیقا متناسب با فضا و بوجه شما می باشد که این امر حق انتخاب فوق العاده ای را نصیب مشتریان عزیز می کند. در این طراحی از مصالح کاملا سازگار با اقلیم محل سکونت و همچنین متناسب با هر بودجه است که این امر سبب می شود از نظر فنی و مقاومتی آلاچیق هایی متناسب با شرایط اولا فضا و دوما شرایط آب هوایی اجرا شود.

در مورد مصالح مصرفی در اجرای آلاچیق ها سعی بر آن شده که اکثر سلایق مشتریان لحاظ گردد و از این رو گروه لوکس آبان با بهره گیری از جدیدترین مصالح موجود در کشور اقرام به ساخت آلاچیق های تمام چوب و اسکلت فلزی و چوب و همچنین از جدیدترین متد سقف های ثابت و متحرک در انواع مختلف کرده است که این امر به هیچ عنوان فضاهای شما را نه تنها محدود نمی کند بلکه امکان بهترین استفاده را در طول سال برای شما پدید می آورد.

انتشار: بروزرسانی: 22 مهر 1398 شناسه مطلب: 28